top of page

KASUTUSTINGIMUSED 

OÜ Ravimuda Reg. nr. 10256143  LÄHTUB OMA TEGEVUSES TARBIJAKAITSEAMETI JUHENDIST

TELLIMINE

Valige välja Teile sobivad tooted ja esitage ostusoov. Kindlasti ärge unustage lisada tellitavate kaupade kogust. Lisage juurde ka sobiv kauba kättesaamise viis (SmartPOST või muu teenuse pakkuja)  ja kontrollige, kas kõik nõutud andmed tellimuse täitmiseks on korrektselt esitatud. Ise järgi tulles on vajalik eelnev kokkulepe.

Tellimuse eest tasuda saab emailile saadetud arve alusel.

 

SAMUTI PÖÖRDUGE SUUREMATE KOGUSTE OSTMISEKS VÕI EDASIMÜÜJAKS HAKKAMISE PUHUL ESINDUSE POOLE 

tel: 47 35796

TARNEAEG JA KAUBA KÄTTETOIMETAMISE VIIS

Peale toote/toodete eest tasumist saadetakse tellitud kaup hiljemalt 3 tööpäeva jooksul ostjale tema poolt valitud SmartPOSTi või muu teenusepakkuja poolt pakiautomaati.

Postiteenuste kasutamise eest lisandub tellitud kauba hinnale saatmiskulu vastavalt teenuseosutaja hinnakirjale.

Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i koos isikliku koodiga. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja saate tellitud kauba kätte.

 

RAHA TAGASI GARANTII

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on ostjal õigus 14 päeva jooksul kaup tagastada ja Te saate 100% raha tagasi, v.a.  saatekulud. Raha tagastatakse Ostja näidatud arvele 7 päeva jooksul peale taganemisavalduse tegemist ja kauba tagastamist. Kauba tagasisaatmise kulud on ostja kanda. Taganemisavalduse tüüpvorm on kehtestatud justiitsministri 17.12.2013 määrusega nr. 41.

 

PRIVAATSUS JA ANDMEKAITSE

Kõiki ostutehingu sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. OÜ Ravimuda ei avalda temale teatavaks saanud kliendiandmeid kolmandale osapoolele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist OÜ Ravimuda andmebaasist.

 

Lisaküsimuste korral kirjutage info@ravimuda.ee või helistage telefoninumbril 47 35796

bottom of page